Wypożyczalnia

Rowerów turystycznych.

Szlakiem rowerowym okolice Olsztyna.

Wypożyczalnia rowerów w Campingu Tumiany na Mazurach

WYPOŻYCZALNIA

Zapraszamy do recepcji wynajem w godzinach od 9 do 20.

Rower turystyczny

10zł

Rowerek wodny

30zł

Kajak

20zł

Łódka

20zł

SUP – deska

20zł

Wstęp na plażę i atrakcje Ośrodka osobom niezameldowanym

10zł

Rower turystyczny

80zł

Rowerek wodny

brak

Kajak

60zł

Łódka

60zł

SUP – deska

80zł

Wstęp na plażę i atrakcje Ośrodka osobom niezameldowanym

10zł

WypożyczalniaCena za 1 godzinęCena za cały dzień
Rower turystyczny10zł40zł
Rowerek wodny30złbrak
Kajak20zł60zł
Łódź wiosłowa20zł60zł
SUP - deska20zł80zł
Wstęp na plażę i atrakcje Ośrodka osobom niezameldowanym10zł10zł

Wynajmij rower to będzie dobry dzień!

GALERIA
Wakacje z energią nad jeziorem
Szlak rowerowy
Wynajem rowerów atrakcje dla dzieci na polu namiotowym
Recepcja gdzie wypożyczysz rower
Wypożyczalnia rowerów turystyczny górskich
Mapa Warmii i Mazur szlaki turystyczne gminy Barczewo

Wynajem rowerów w Campingu Tumiany

ROWER

Jedź 🙂

FOR FUN

Z pasji do rowerów

Jeśli szukasz idealnego sposobu na aktywne spędzenie wolnego czasu, to nasza wypożyczalnia rowerów w Tumianach k.Olsztyna jest idealna dla Ciebie! Żadna wizyta w Tumianach nie jest kompletna bez spokojnej przejażdżki rowerem po naszej okolicy.
Oferta obejmuje szeroki wybór rowerów, od wygodnych miejskich po szybkie górskie. Każdy z naszych rowerów jest starannie wybrany i regularnie serwisowany, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Nie zwlekaj – zarezerwuj swój rower już dziś! Zapraszamy do naszej wypożyczalni rowerów w Recepcji Campingu Tumiany czynnej w godzinach od 9:00 do 20:00.

Wypożyczalnia rowerów na Warmii i Mazurach, planujemy zwiedzanie.

WARMIA I MAZURY
Szlak rowerowy Mazury i Warmia

STREFA ZABAWY

Okolice Tumian z pięknymi, złotymi falującymi łanami pszenicy to świetne miejsce na letnią wycieczkę rowerową. Można jechać cały dzień wzdłuż zielonych lasów, zatrzymywać się nad jeziorami na szybką kąpiel. A potem znaleźć idealne miejsce na odpoczynek z widokiem. Jeśli przyjadą Państwo jesienią, będą mogli usłyszeć obezwładniający ryk jeleni podczas rykowiska. Oprócz niesamowitej ciszy i spokoju tutejszych wsi, jest możliwość zwiedzenia kilku średniowiecznych miasteczek z dominującym czerwonym kolorem ceglanych ścian budynków, kościołów i zamków.

Wiatr we włosach, słońce na skórze, zapach pól, zakręty ścieżki rowerowej … to rzeczy, które sprawiają, że to miejsce zostaje z Tobą.

Rowerzyści to potwierdzą – Warmia i Mazury najpiękniejszy zakątek Polski

Lubisz przygody i wolność – wypożyczalnia rowerów Tumiany k/Olsztyna

SZLAKAMI WARMII
Rowery turystyczne z wypożyczalni na szlaku rowerowym

FAKTY

Mazury to region Polski położony na północny wschód od Warszawy. Wiele osób przyzwyczaiło się nazywać całe pojezierze w północnej Polsce „Mazurami”, ale w rzeczywistości są to trzy odrębne regiony. Zaczynając od zachodu wokół Malborka i Kwidzyna znajduje się Powiśle. Następnie Warmia ze stolicą w Olsztynie (Tumiany leżą w części Warmii).

Około 30 km na południe i wschód od Olsztyna zaczynają się Mazury. Ta kraina jezior jest największa i kończy się w okolicach Suwałk. To właśnie ona działa jak magnes na turystów. To tutaj znajdują się największe jeziora, takie jak Śniardwy, Mamry, Niegocin itp. Jest to idealne miejsce na rowerowe zwiedzanie regionu oraz żeglarską wyprawę.

To jedno z największych pojezierzy w Europie poza Skandynawią i Rosją. Tak zwana Kraina Wielkich Jezior na Mazurach (mniej więcej kraina pomiędzy Rucianym Nidą, Mikołajkami, Giżyckiem i Węgorzewem) była jednym z finalistów konkursu Nowe 7 Cudów Natury, ostatecznie zajmując zaszczytne 14 miejsce na Świecie.

CO WARTO?

Na Mazurach znajduje się ponad 2600 jezior, a wiele z nich ma krystalicznie czystą wodę.

Wielkie Jeziora są oczywiście spektakularne i warto je zobaczyć. Z naszą wypożyczalnią rowerów Mazury są w zasięgu ręki. Jednak biorąc pod uwagę bezpieczeństwo na drogach i liczbę turystów w sezonie wakacyjnym, radzimy nie czynić z nich swojego głównego celu rowerowej wycieczki po Warmii i Mazurach.

O wiele bardziej satysfakcjonujące może być zaplanowanie trasy wokół wsi i miasteczek takich jak: Tumiany, Bartołty Wielkie, Bartołty Małe, Biskupiec, Barczewo i wielu innych, które znajdują się poza utartymi szlakami.
Na Warmii i Mazurach na bezpieczne ścieżki rowerowe można liczyć tylko w pobliżu większych miast, takich jak Mikołajki, Olsztyn, Ruciane Nida. Natomiast poza obszarem Wielkich Jezior bardzo wygodnie i ogólnie bezpiecznie jeździ się po małych drogach powiatowych. Ruch jest tam bardzo mały. Samochód mija Państwa co około 5-10 minut.

Ośrodek Wypoczynkowy Tumiany proponuje również

ATRAKCJE

Spływ KAJAKOWY

KLIKNIJ

Rowery WYPOŻYCZALNIA

KLIKNIJ

Nocleg w PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ

KLIKNIJ

Atrakcje DZIECIOM

KLIKNIJ

Call Now ButtonZADZWOŃ