Wypożyczalnia

Sprzętów.

Z nami nie będziesz się nudzić.

Spływy KAJAKOWE

KLIKNIJ

Rowery turystyczne WYPOŻYCZALNIA

KLIKNIJ

Wypożyczalnia SPRZETÓW WODNYCH

KLIKNIJ

Przyczepy campingowe WYNAJEM

KLIKNIJ

Wypożyczalnia sprzętów na Mazurach.

AKTYWNI
Mapa Kraina Wielkich Jezior Noclegi

Niezależnie od tego, czy zwiedzasz okolicę, czy spędzasz czas na kempingu, wakacje w Tumianach są idealnym miejscem na relaks i zabawę. Jest tu wiele do zrobienia, a udogodnienia i usługi sprawią, że pobyt na świeżym powietrzu będzie niezapomniany. Zabierz rodzinę, przyjaciół lub całą grupę – jest wiele sposobów na urlop w Tumianach i odkrywanie atrakcji Mazur.

Wypożyczalnia sprzętów w Campingu Tumiany oferuje:

  • wypożyczalnię rowerów górskich
  • wypożyczalnię kajaków, spływy kajakowe
  • wynajem sprzętów wodnych tj. rowerki wodne, łódki i deski SUP
  • a także wynajem przyczep campingowych „Mobilne Mazury”

Ciekawy wybór tras rowerowych i spływów kajakowych po malowniczych jeziorach, gwarantuje niezapomnianą integrację z naturą. Doświadczony personel pomoże wybrać kurs odpowiedni dla Państwa potrzeb i umiejętności.

Odwiedź wypożyczalnię Campingu Tumiany (Recepcja)
– podczas Twojej przygody na kempingu.

Zdjęcia i video

GALERIA
Spływ kajakowy rzeka Dadaj
Wypożyczalnia przyczep kempingowych mobilnych na Mazurach
Sunny camp Tumiany
Wypożyczalnia sprzętów wodnych deski SUP
Spływ kajakowy rzeka Dadaj, Łyna, Wadąg, Pisa
Wypożyczalnia rowerów turystyczny górskich

Żywioły

PRZYGODA
Rowerki wodne kajaki i łódki na wynajem atrakcje dla dzieci

Sporty wodne zyskują coraz większą popularność wśród poszukiwaczy przygód. Spływ kajakowy jest jednym z efektywnych sposobów na aktywny odpoczynek. Uwaga! Eskimosi stworzyli pierwsze kajaki. Były one wykonane z drewna i pokryte skórą fok. Uważa się, że kajaki mają co najmniej 4000 lat.
Kajakarstwo jest popularnym sportem wodnym i większość ludzi może spróbować swoich sił bez problemu. Spływy kajakowe z dziećmi to świetny sposób na zachęcenie ich do aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu, co jest szczególnie istotne w dzisiejszej kulturze skupionej na Internecie.

Jazda na rowerze górskim jest możliwa w każdym zakątku świata. Wynajmując rower w Tumianach na Mazurach poczują Państwo niekończącą się przygodę i zabawę, w której może uczestniczyć cała rodzina. Oprócz wędrówek pieszych po lasach, warto korzystać ze szlaków rowerowych oznaczonych specjalnymi znakami. Wycieczki rowerowe to świetny sposób, aby stać się sprawnym i zdrowym podczas odkrywania wspaniałej historii terenów gminy Barczewo i okolic.

Jeśli jest to zabawne i pływa, prawdopodobnie znajdziesz to w wypożyczalni sprzętów wodnych na Campingu Tumiany: rowerki wodne, deski SUP i kajaki. Wypłyń na wodę, aby zrelaksować się podczas wiosłowania lub podnieść poziom adrenaliny, przebijając się przez lekkie fale. Tak czy inaczej, wody jeziora Pisz są zawsze ciepłe i czekają na odkrycie, jakkolwiek wybierzesz. To jak spędzisz dzień na wodzie lub w wodzie jest ograniczone tylko Twoją wyobraźnią. A co najlepsze? Jednym z wielu atutów jest możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych na godzinę, w zależności od pogody. Teraz zróbmy kilka fal!

Wypożyczalnia przyczep kempingowych z Campingiem Tumiany to Mobilne Mazury na wyciągnięcie dłoni. Czasami trzeba robić rzeczy trochę inaczej, jeśli chce się stworzyć coś niesamowitego. Ta zasada zdecydowanie ma zastosowanie, jeśli chodzi o planowanie wakacji. Czy często czujesz, że twój cenny czas wolny jest marnowany przez kłopoty takie jak: wchodzenie na pokład zatłoczonych samolotów lub zmaganie się z przedłużającym się czasem zameldowania w hotelu?

Znajdź swoją kolejną przygodę. Do zdobycia niezapomniane wspomnienia.

Mamy to!

GOŚCINNOŚĆ
Wynajem łodzi wiosłowych wędkarstwo ryby jezioro Pisz

Poczuj gościnność na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo młodą rodziną, zapoznającą swoje dzieci z radością kempingu, czy też dojrzałą parą lub grupą przyjaciół, która zwiedza kraj swoim samochodem – MAMY TO! Gama możliwości zakwaterowania i komfortowe udogodnienia.

Oferujemy beztroskie wakacje na łonie natury. Korzystaj z bogatej oferty rekreacyjnej w wypożyczalni, zrelaksuj się przy jeziorze lub złap coś do jedzenia, a wszystko to nie opuszczając kempingu. W Tumianach wiemy, że każdy jest inny. Chcesz zachować tradycyjny charakter i rozbić namiot? Mamy miejsce dla Ciebie. Szukasz miejsca dla kamperów z patio i grillem? Zapraszamy! Nie masz sprzętu kempingowego, ale chcesz pozwiedzać? Zarezerwuj domek nad jeziorem! Niezależnie od tego, czego Ty i Twoja rodzina szukacie na kempingu, znajdziecie to w Campingu Tumiany.

Czasami spędzenie jednego dnia na łonie natury nie wystarcza, aby naprawdę poczuć to szczególne miejsce. Jasne, widzą Państwo niesamowite mazurskie widoki lub idą na niezapomnianą wędrówkę. Ale aby w pełni doświadczyć tego miejsca, trzeba zobaczyć ciemne, rozgwieżdżone niebo. Patrzeć, jak słońce wschodzi w cichy, letni poranek.

Call Now ButtonZADZWOŃ