Restauracja

Restauracja „z Widokiem” to najpiękniejsza część naszego ośrodka, gdzie widok rozpościera się na jezioro Pisz a w chłodne wieczory miło posiedzieć przy kominku.

Należymy do sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmii Mazur i Powiśla siec ta zrzesza producentów żywności, restauracje, gospodarstwa rybackie, które mają na celu promocję i poprawę jakości lokalnej żywności oraz wzmocnienie regionalnej tożsamości.
Nasz szef kuchni dba aby nasze dania były zgodne z postanowieniami sieci , serwuje dania kuchni regionalnej , smaczne i zdrowe ryby, wędzonki oraz swojski chlebek pieczony na miejscu.

Chcesz przeżyć niezapomniane przyjęcie urodzinowe, weselne czy spotkanie firmowe zapraszamy do nas.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy salę kominkową , która może pomieścić do 70 osób siedzących, bezpośrednio obok restauracji ogródki wraz z wiatą na 60 osób, sala szkoleniowa na 60 osób oraz wiata grillowa w której organizujemy spotkania na 150 osób.

Camping Tumiany

Ośrodek Wczasowy Camping Tumiany położony jest na głównym szlaku kajakowym rzek Dadaj, Pisa i Łyna. Natura nam sprzyja, a my to wykorzystujemy gdyż położenie jest wprost malownicze: dwa jeziora otaczające ośrodek oraz las rozpościerający się dookoła to na pewno nasz atut