Imprezy okolicznościowe

Kierujemy się Państwa oczekiwaniami i podchodzimy indywidualnie do każdego projektu wykorzystując nasze doświadczenie służymy radą i pomocą. Gwarantujemy dobrą zabawę, wyśmienite jedzenie, elegancką oprawę uroczystości oraz usługi dodatkowe.
Jesteśmy w stanie zorganizować komunię, chrzciny,rocznicę ślubu, urodziny itd.

Ośrodek wypoczynkowy „Camping Tumiany” daje Państwu gwarancję niezapomnianych przeżyć. Sala kominkowa znajduje się nad samym brzegiem malowniczego jeziora Pisz w otoczeniu pięknych lasów z dala od zgiełku miasta. Wyjątkowość sali można podkreślić jej ogromnymi szybami przez które widać nie tylko jezioro, ale także zachód i wschód słońca.

Specjalnie dla Państwa Szef Kuchni przygotuje menu dopasowane do Państwa potrzeb.  Posiadamy wiatę grillową, pod którą biesiadowanie to czysta przyjemność.

Camping Tumiany

Ośrodek Wczasowy Camping Tumiany położony jest na głównym szlaku kajakowym rzek Dadaj, Pisa i Łyna. Natura nam sprzyja, a my to wykorzystujemy gdyż położenie jest wprost malownicze: dwa jeziora otaczające ośrodek oraz las rozpościerający się dookoła to na pewno nasz atut